KCR selectie 1 & 2

Dames

Yvonne Hoogendoorn
Naomi Slikboer
Karin Vlasblom
Anita Vrijmoed
Rebecca Dubbeldam
Demi van Herwaarden
Gabriëlle Hietbrink
Natasja Langstraat
Britt Willemsen
Kelly Slikboer

Heren

Panágos Iliadis
John Mersie
Arie van Pelt
Remon de Vos
Christian Brouwer
Bart van Dam
Stephan Mulder
Mark van der Schelling
Vincent van der Steen
Marcel Westerveld

Begeleiding

Trainer: Glenn de Vries
Dennis Gaemers

Teambegeleider: Marloes Hollebrandse
Corne van de burgh

Sponsor

Akomar Shipping

KCR 3

Dames

Sasha Wijk
Rosanne Brouwer
Jamie Schuit
Amber Wolf
Anne Hout

Heren

Kaj de Waal
Andre Smit
Rubo van Gaalen
Tim Pijl
Gerben Put

Begeleiding

Trainer: Jeroen Put
William Buijs
Teambegeleider:

Sponsor

Plaisier

KCR 4

Dames

Anne Hout
Amber Wolf
Jamie Schuit
Dagmar van ‘t Hof
Mila Willemsen
Sacha Wijk

Heren

Marcel Westerveld
Maarten Beerends
Jeroen Put
Joris van Dam
Daan Eijsberg

Begeleiding

Trainer: Martin Wolf
Teambegeleider:

Sponsor

Plaisier

KCR 5

Dames

Esther Schuijer
Myrthe aan de Wiel
Marieke Verhaar
Kirsten Schuijer
Amy van reede
Tamara den Hartog

Heren

Willem Klok
Rick de Graaf
Peter van der Steen
Albert Walsweer
Craig van Reede
Martijn van Beekom
Stefan van der Padt

Begeleiding

Trainer: naam
Teambegeleider: naam

Sponsor

 

KCR 7

Dames

Marian de Ruiter
Stefanie de Zeeuw
Shannah Theelen
Denise Zwaal

Heren

Juriaan Havenaar
Sjoerd den Boer
Ruben Mourik
Mark Krijgsman
Gerard Plaisier

Begeleiding

Trainer: naam
Teambegeleider: naam

Sponsor

Romaro

KCR 8

Dames

Klaudia Boomsluiter
Joke van ‘t Hof
Nicole de Kluyver
Ellen Verschoor
Marianne Vlasblom

 

 

Heren

Cor Bom
KeesJan van Galen
Ron van ‘t Hof
Marco van der Padt
Sander Roelofs
Henk Verschoor

 

Begeleiding

Trainer: naam
Teambegeleider: naam

Sponsor

TCR

KCR 9

Dames

Marieke Holwerda
Marjolein Rijkeboer
Astrid Klok
Patricia Kouwenhoven

Heren

Leonard Zwaal
Ad Fransen
Michel Nicolai
Hans de Groot

Begeleiding

Trainer: naam
Teambegeleider: naam

Sponsor

Fortune koffie