Hieronder alle websites van korfbalclubs uit Zuid-Holland, Zeeland,
Gelderland, Noord-Brabant, Noord-Holland en Utrecht.

Heb je een niet-werkende link ontdekt?

Geef het door aan website@kcrkorfbal.nl

A

Achilles, Den Haag ACKC, Almkerk
ADO, ‘s-Gravendeel ADOS, Hoorn
Aladna, Aalten Albatros, Zwijndrecht
Alico, Schijndel  
ALO, Den Haag Animo, Geldermalsen
Antilopen, Leusden Apollo, Heerhugowaard
Arena, Rhenen Argento, Schoonhoven
Asonia, Andijk Atalante, Apeldoorn
Atlantis, Mijdrecht Atlas, Ritthem
Attila, Eindhoven Aurora, Haarlem
Avanti, Pijnacker AWDTV, Amsterdam
B
Badhoevedorp, Badhoevedorp BEP, Purmerend
Be-Quick, Nuland BIO, Oerle
BKC, Breskens Blauw-Wit, Amsterdam
Blauw-Wit, Kloetinge BMC, Berlicum
De Boemerang, Schijndel
C
‘t Capproen, Hellevoetsluis Celeritas, Alkmaar
Conventus, Zwijndrecht De Corvers, Hilversum
Crescendo, Leiden
D
Dalto, Driebergen DDW, Hooge Mierde
Débaldérin, Wageningen DeetosSnel, Dordrecht
DES, Delft DES, Vierlingsbeek
Diderna ’70, Dieren Die Haghe, Den Haag
Dijkvogels, Maasdijk Dindoa, Ermelo
DKB, Best
DKOD, Heelsum DKV Victoria, Diemen
DKV, IJmuiden DOC, Bussum
KC Dordrecht, Dordrecht DOS, Westbroek
DOT, Oss DSC, Eindhoven
DSO, Alkmaar DSO, Klundert
DSV, Diessen DTS, Enkhuizen
Dubbel Zes ’66, Den Haag Duko, Duiven
DVO, Bennekom DVS ’69, H.I. Ambacht
DWS, Kootwijkerbroek
E
De Eendracht, Liessel Eerbeek, Eerbeek
De Eibers, Eibergen EKCA, Arnhem
Elburg, Elburg
Emergo, Sint Maartensdijk Erasmus, Rotterdam
Ermelo, Ermelo ESDO, Kockengen
Eureka, Rotterdam Excelsior, Delft
Eymerick, Heeze
F
Fiks, Oegstgeest Flash, Den Dungen
Fluks, Noordwijk Fortis, Oost-Souburg
Fortissimo, IJsselstein Fortuna ’68, Knegsel
Fortuna, Delft Furore, Krommenie
Futura, Den Haag Focus
G
Gemini, Gouda GKV, Den Haag
GKV, Gorinchem Good Luck, Middelharnis
Groen-Geel, Wormer
H
  De Hazenkamp, Nijmegen
Hebbes, Utrecht Helios, Castricum
Hellas ’63, Nunspeet Hemur Enge, Amerongen
Heumen, Heumen HKC, Haarlem
HKC, Hardinxveld-Giessendam HKC, Utrecht
Huizen, Huizen HKV/Ons Eibernest
I & J
De Issel, Ulft Juliana, Oud Gastel
K
De Kangeroe, Veghel KCC, Capelle a/d IJssel
KCD/Colors@home, Utrecht Keep Fit 70, Roosendaal
Keizer Karel, Nijmegen Kesteren, Kesteren
Kinderdijk, Alblasserdam KIOS, Nieuw-Vennep
Klim Op, Asten KOAG, Krimpen a/d IJssel
Koog Zaandijk, Koog a/d Zaan Korbatjo, Oud-Bijerland
Korbis, Waddinxveen Korfrakkers, Erp
Koveni, Nieuwegein KVA, Amstelveen
KVK, Kapelle KVS, Scheveningen
KVZ, Zevenbergen KVZ, Zutphen
KZ Danaïden, Leiden KV Wageningen
L
Luctor, Terneuzen Luno, Linschoten
M
Maaskanters, Well-Ammerzoden Maassluis, Maassluis
Madjoe, Rijnsburg Mares, Maarheze (geen site)
Meervogels, Zoetermeer De Meeuwen, Putten
Melmac, Tilburg Merwede, Sliedrecht
MIA, Amersfoort Midlandia, Bunnik
Movado, Dordrecht
N
Nas, Beuningen Nieuw Flora, Haarlem (geen site)
Nexus
Nieuwerkerk, N.kerk a/d IJssel Nikantes, Hoogvliet
NIO, Rotterdam NKV, Nuenen
NOVA, Bilthoven Noviomagum, Nijmegen
O
O.E.C. Helmond, Helmond  
ODIK, Berneveld ODO, Maasland
OJC98, Tilburg OKV, Oostzaan
Olympia, Spijkenisse Olympiek, Den Haag (geen site)
Olympus 58, Doetinchem (geen) Ona, Overasselt
ONDO, Middelburg Ondo, ‘s-Gravenzande
Oost Arnhem, Arnhem Oranje Nassau, Amsterdam
Oranje Zwart, Mijnsherenland
Oranje-Wit, Dordrecht ‘t Overschotje, Lochem
OVVO, Maarssen OZC, Rotterdam
P
Paal Centraal, Delft De Paal Kwijt, Tilburg
Pernix, Leiden Phoenix, Zoetermeer
PKC, Papendrecht Playing Girls, Wijchen
PSV, Eindhoven Purmer, Purmerend
R
Rapid, Haarlem RDZ, Zeist
Ready, Den Haag Reehorst ’45, Ede
Reeuwijk, Reeuwijk Refleks, Rijswijk
Reflex, Woerden Regio ’72, Vaassen
Revival, Terschuur Rheko, Rheden
Roda, Westzaan Rodebo, Rosmalen
Rohda, Amsterdam Rood Wit, Wezep
Rosolo, Reusel Rust Roest, Eindhoven
RWA, Portugaal
S
Scheldevogels, Bergen op Zoom SDO, Hillegom
SDO, Kamerik SDO, Veldhoven
Seolto, Vlissingen SEV Zelhem, Zelhem
SEV, Leidschendam SGV, Culemborg
SKF, Veenendaal Skunk, Nijmegen
SKV Amsterdam, Amsterdam SKV, Sleeuwijk
SKV, Utrecht Sparta, Nijkerk
Sparta, Zwolle Sperwers, Rotterdam
Spirit, Vlaardingen
Sporting Delta, Dordrecht
Sporting Trigon, Leiden
Springfield, Hoeven
SSS, Wageningen
Steeds Hooger, Apeldoorn Stormvogels, Uitgeest
Stormvogels, Westkapelle
SVMM, Maarn
SVSH, Someren-Heide
Swift, Amsterdam
Swift, Middelburg
Synergo, Utrecht
T
Telstar, Hoevelaken Tempo, Alphen a/d Rijn
Ten Donck, Ridderkerk Ter Leede, Leerdam
TerDa, Breda Thor, Harmelen
Thor, Rotterdam Tiel ’72, Tiel
Tilburg, Tilburg Tjoba, ‘s Heerhendrikskinderen
TOGO, Goes Top, Arnemuiden
TOP, Sassenheim De Tovers, Zeist
Trekvogels, Rotterdam Triade, Langerak
Triaz, Amsterdam Tuldania, Esbeek
Turbulas, Brummen Tweemaalzes, Maartensdijk
Twist
U
Unitas, Harderwijk
V
Valto, De Lier
Velocitas, Leiderdorp Velox, Rotterdam
Ventura Sport, Strijen VEO, Voorburg
Victum, Houten Vido, Wieringerwerf
Viking, Wijk bij Duurstede Viko, Vianen
De Vinken, Vinkeveen VIOS, Willemstad
Vitesse, Barendrecht
Vlug en Vaardig, Amsterdam Vogel, Utrecht
Volharding, Yerseke Voltreffers, Oosterhout
Vriendenschaar, Bodegraven Vriendenschaar, Hardinxveld
VZOD, Kudelstaart
W
Weidevogels, Bleiswijk Wesstar, Westervoort
Wion, Rotterdam WWSV, Wijde Wormer
IJ
IJsselvogels, Moordrecht
Z
Zaamslag, Zaamslag Zaandam Zuid, Zaandam
Zigo, Tilburg
Zierikzee
ZKC’31, Zaandam ZKV, Zaandam
ZKV, Zuidland