Programma KCR 2018/2019

woensdag 8 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
E-03508/05 18:00Olympia E1 - KCR E3De Brug, Spijkenisse

zaterdag 11 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
1F11/05 16:00KCR 1 - Kinderdijk 1Reyerpark KCR, RidderkerkP. de Pagter
ROKC11/05 14:30KCR 2 - KVA 2Reyerpark KCR, RidderkerkMarco Sparreboom
R2C11/05 14:00KZ / Thermo4U 6 - KCR 3De Koog, Koog ad ZaanRP. Friesema
R3X11/05 14:30TOGO 2 - KCR 4Het Schenge, Goesclubsr ONDO (M)
R4O11/05 12:00KCR 6 - OZC 3Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-02411/05 15:00Erasmus 3 - KCR 7Ingang De Waghemakerestraat, Rotterdam
S-04411/05 14:00Thor 2 - KCR 8Ellemare, RotterdamHugo Stegman
S-06611/05 14:00KCR 9 - WION 5Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-08011/05 13:30Nieuwerkerk 8 - KCR 10De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselMartijn Huijser
A1G11/05 13:00KCR A1 - Maassluis A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
A2J11/05 11:30KCR A2 - Reeuwijk A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
A-05511/05 12:00Albatros A3 - KCR A3Develstein, Zwijndrecht
B1F11/05 10:00KCR B1 - Valto B1Reyerpark KCR, RidderkerkC. Hekhuis
B-02611/05 10:30KCR B2 - Olympia B2Reyerpark KCR, Ridderkerk
B-08311/05 14:00Twist B2 - KCR B3Claudius Civilislaan, Vlaardingen
C2E11/05 09:30KCR C1 - Kinderdijk C1Reyerpark KCR, Ridderkerk
C-05011/05 12:00Vriendenschaar C3 - KCR C2Sluisweg, Hardinxveld-Giessendam
C-10611/05 11:00Weidevogels C2 - KCR C3Merenveld, Bleiswijk
DHK-GE11/05 09:00KCR D1 - Maassluis D1Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-03411/05 10:00KCR D2 - Olympia D2Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-09811/05 11:20Vitesse D3 - KCR D3De Bongerd, Barendrecht
D-11511/05 11:30Olympia D4 - KCR D4De Brug, Spijkenisse
E-02011/05 11:00KCR E1 - Korbis E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-04611/05 10:00KOAG E1 - KCR E2Groene Wetering, Krimpen ad IJssel
E-03511/05 09:00KCR E3 - Twist E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-07011/05 10:00Maassluis E3 - KCR E4Wipperspark, Maassluis
E-13911/05 10:00KCR E5 - Maassluis E5Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-21211/05 09:30Olympia E3 - KCR E6De Brug, Spijkenisse
F-03011/05 10:30KCR F1 - Sperwers F1Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-08611/05 09:30KCR F2 - Maassluis F4Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-11011/05 11:00Twist F1 - KCR F3Claudius Civilislaan, Vlaardingen
G-00411/05 13:00WION G2 - KCR G1Sportlaan, Moordrecht
G-00411/05 14:00KCR G1 - IJsselvogels G1Sportlaan, Moordrecht

dinsdag 14 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
C-05014/05 19:00KCR C2 - Terda C1Reyerpark KCR, Ridderkerk

woensdag 15 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
S-06615/05 20:00Eureka 2 - KCR 9Koninginneweg, Rotterdam
C-10615/05 19:00KCR C3 - Avanti C6Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-09815/05 18:30Nikantes D1 - KCR D3Botreep, Hoogvliet

zaterdag 18 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
1F18/05 15:30RWA 1 - KCR 1Landweg, PoortugaalS. Sanderse
ROKC18/05 15:30TOP / SolarCompleet 4 - KCR 2De Wasbeek, SassenheimC. Hendriks, Cock
R2C18/05 13:00KCR 3 - DSC 5Reyerpark KCR, RidderkerkJ. de Leeuw
R3X18/05 14:30KCR 4 - ONDO 3Reyerpark KCR, RidderkerkBas de Jong
R4N18/05 16:00KCR 5 - Nexus 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
R4O18/05 15:15Albatros 5 - KCR 6Develstein, Zwijndrecht
S-02418/05 12:30WION 4 - KCR 7Kochplaats, Rotterdam
S-04418/05 15:30KCR 8 - Good Luck 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-06618/05 15:00GKV / Enomics 6 - KCR 9Molenvliet, Gorinchem
S-08018/05 14:00KCR 10 - Vriendenschaar 3Reyerpark KCR, Ridderkerk
A1G18/05 10:45TOP A2 - KCR A1Van Cittersweg, Arnemuidenclubsr Tjoba
A2J18/05 12:00DVS '69 A1 - KCR A2Schildman, Hendrik Ido Ambacht
A-05518/05 12:00KCR A3 - SKV A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
B1F18/05 11:00KCR B1 - Achilles B1Reyerpark KCR, RidderkerkWim van Dort
B-02618/05 13:00Eureka B1 - KCR B2Koninginneweg, Rotterdam
B-08318/05 14:15OZC B2 - KCR B3De Enk, Rotterdam
C2E18/05 11:10Merwede / Multiplaat C1 - KCR C1Thorbeckelaan, Sliedrecht
C-05018/05 10:00KCR C2 - Merwede / Multiplaat C4Reyerpark KCR, Ridderkerk
C-10618/05 12:15Nikantes C2 - KCR C3Botreep, Hoogvliet
DHK-GE18/05 10:10Kinderdijk D1 - KCR D1Molenzicht, Alblasserdam
D-03418/05 11:00Twist D1 - KCR D2Claudius Civilislaan, Vlaardingen
D-09818/05 11:00OZC D2 - KCR D3De Enk, Rotterdam
D-11518/05 09:30KCR D4 - ZKV D2Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-02018/05 11:00KCR E1 - Nieuwerkerk E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-04618/05 10:00Vitesse E3 - KCR E2De Bongerd, Barendrecht
E-03518/05 09:00KCR E3 - 't Capproen E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-07018/05 09:00KCR E4 - Nieuwerkerk E2Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-13918/05 09:30Trekvogels E1 - KCR E5Ingang De Waghemakerestraat, Rotterdam
E-21218/05 10:00KCR E6 - Nieuwerkerk E7Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-03018/05 09:00Korbis F2 - KCR F1Sniep, Waddinxveen
F-08618/05 10:00KCR F2 - Nikantes F1Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-11018/05 11:00KCR F3 - ZKV F1Reyerpark KCR, Ridderkerk

woensdag 22 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
F-11022/05 18:00KCR F3 - Eureka F1Reyerpark KCR, Ridderkerk

zaterdag 25 mei 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
1F25/05 16:00KCR 1 - Fortis 1Reyerpark KCR, Ridderkerk
ROKC25/05 14:30KCR 2 - BEP 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
R2C25/05 15:30DeetosSnel 4 - KCR 3Vorrinklaan, Dordrecht
R3X25/05 17:00Juliana 3 - KCR 4Gem. sportpark, Oud Gastel
R4N25/05 15:30IJsselvogels 4 - KCR 5Sportlaan, Moordrecht
R4O25/05 12:15KCR 6 - Triade 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-02425/05 13:00KCR 7 - WION 4Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-04425/05 12:30Good Luck 2 - KCR 8Sportpark Oostplaat, Middelharnis
S-06625/05 14:00KCR 9 - GKV / Enomics 6Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-08025/05 12:00Vriendenschaar 3 - KCR 10Groene Zoom, BodegravenMerel van Wensveen
A1G25/05 13:00KCR A1 - Albatros A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
A2J25/05 11:15KCR A2 - Twist A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
A-05525/05 14:10SKV A1 - KCR A3De Roef, Sleeuwijk
B1F25/05 15:45Achilles B1 - KCR B1Pomonaplein, Den Haag
B-02625/05 11:45KCR B2 - Eureka B1Reyerpark KCR, Ridderkerk
B-08325/05 10:30KCR B3 - OZC B2Reyerpark KCR, Ridderkerk
C2E25/05 10:00KCR C1 - Merwede / Multiplaat C1Reyerpark KCR, Ridderkerk
C-05025/05 10:00Merwede / Multiplaat C4 - KCR C2Thorbeckelaan, Sliedrecht
C-10625/05 09:30KCR C3 - Nikantes C2Reyerpark KCR, Ridderkerk
DHK-GE25/05 09:00KCR D1 - Kinderdijk D1Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-03425/05 10:30KCR D2 - Twist D1Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-09825/05 09:30KCR D3 - OZC D2Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-11525/05 10:00ZKV D2 - KCR D4Groot Nibbeland, Zuidland
E-02025/05 11:00Nieuwerkerk E1 - KCR E1De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselRosanne Lansbergen
E-04625/05 10:00KCR E2 - Vitesse E3Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-03525/05 09:00't Capproen E1 - KCR E3M.L.Kinglaan, Hellevoetsluis
E-07025/05 11:00Nieuwerkerk E2 - KCR E4De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselAnnelies Pausma - Janse
E-13925/05 09:00KCR E5 - Trekvogels E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-21225/05 10:00Nieuwerkerk E7 - KCR E6De Kleine Vink, Nieuwerkerk ad IJsselRemco van den Enden
F-03025/05 10:00KCR F1 - Korbis F2Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-08625/05 09:45Nikantes F1 - KCR F2Botreep, Hoogvliet
F-11025/05 10:00ZKV F1 - KCR F3Groot Nibbeland, Zuidland

zaterdag 1 juni 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
1F01/06 16:00KCR 1 - Juliana 1Reyerpark KCR, Ridderkerk
ROKC01/06 14:40KCR 2 - KVS / Maritiem 3Reyerpark KCR, Ridderkerk
R2C01/06 12:15Fortuna / Delta Logistiek 4 - KCR 3Kruithuisweg-Oost, Delft
R3X01/06 14:30Fortis 4 - KCR 4Diezestraat, Oost-Souburg
R4N01/06 14:00Twist 5 - KCR 5Claudius Civilislaan, Vlaardingen
R4O01/06 16:50Korbis 3 - KCR 6Sniep, Waddinxveen
S-02401/06 17:00Excelsior 8 - KCR 7Biesland, Delft
S-04401/06 14:25DeetosSnel 6 - KCR 8Vorrinklaan, Dordrecht
S-06601/06 14:15KCR 9 - Eureka 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-08001/06 10:50KCC / SO natural 9 - KCR 10Schenkel, Capelle ad IJssel
A1G01/06 13:00KCR A1 - Juliana A1Reyerpark KCR, Ridderkerk
A2J01/06 11:30KCR A2 - Kinderdijk A2Reyerpark KCR, Ridderkerk
A-05501/06 11:00Ventura Sport A2 - KCR A3Sportlaan, Strijen
B1F01/06 10:30KCR B1 - Dijkvogels B1Reyerpark KCR, Ridderkerk
B-02601/06 11:30KCR B2 - KOAG B3Reyerpark KCR, Ridderkerk
B-08301/06 10:00Sporting Delta B3 - KCR B3Gravensingel, Dordrecht
C2E01/06 09:30KCR C1 - RWA C1Reyerpark KCR, Ridderkerk
C-05001/06 11:00Terda C1 - KCR C2Sporktcomplex Wisselaar, Breda
C-10601/06 11:00Avanti C6 - KCR C3De Groene Wijdte, Pijnacker
DHK-GE01/06 09:00KCR D1 - ODO D1Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-03401/06 10:00KCR D2 - RWA D2Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-11501/06 10:05RWA D3 - KCR D4Landweg, PoortugaalKyara Stein
E-02001/06 11:00KCR E1 - Vitesse E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-04601/06 09:00Maassluis E2 - KCR E2Wipperspark, Maassluis
E-03501/06 10:00KCR E3 - Olympia E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-07001/06 09:30RWA E2 - KCR E4Landweg, Poortugaal
E-13901/06 09:00KCR E5 - Vitesse E4Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-21201/06 11:30RWA E5 - KCR E6Landweg, PoortugaalCarry van Heiningen-Kodde
F-03001/06 09:00KCR F1 - Vriendenschaar F1Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-08601/06 10:00KCR F2 - Nieuwerkerk F6Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-11001/06 10:00Eureka F1 - KCR F3Koninginneweg, Rotterdam
G-00401/06 11:00KCR G1 - Movado G1Kochplaats, Rotterdam
G-00401/06 12:00Dijkvogels G3 - KCR G1Kochplaats, Rotterdam

zaterdag 15 juni 2019

KlasseDatum/TijdWedstrijdLocatieScheidsrechter
1F15/06 15:30Tjoba 1 - KCR 1Sportpark, ’s-Heerhendrikskinderen
ROKC15/06 14:00Pernix 2 - KCR 2Merenwijk, Leiden
R2C15/06 13:30KCR 3 - Phoenix 3Reyerpark KCR, Ridderkerk
R3X15/06 12:00KCR 4 - Seolto 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
R4N15/06 16:00KCR 5 - Meervogels / Física 4Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-02415/06 16:00KCR 7 - Erasmus 3Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-04415/06 14:30KCR 8 - Thor 2Reyerpark KCR, Ridderkerk
S-06615/06 12:40WION 5 - KCR 9Kochplaats, Rotterdam
S-08015/06 13:00KCR 10 - Nieuwerkerk 8Reyerpark KCR, Ridderkerk
A1G15/06 11:30Vitesse A2 - KCR A1De Bongerd, Barendrecht
A2J15/06 10:30KCC / SO natural A3 - KCR A2Schenkel, Capelle ad IJssel
A-05515/06 11:30KCR A3 - Albatros A3Reyerpark KCR, Ridderkerk
B1F15/06 12:00Valto B1 - KCR B1De Zwet, De Lier
B-02615/06 12:00Olympia B2 - KCR B2De Brug, Spijkenisse
B-08315/06 11:30KCR B3 - Twist B2Reyerpark KCR, Ridderkerk
C2E15/06 10:00Kinderdijk C1 - KCR C1Molenzicht, Alblasserdam
C-05015/06 10:30KCR C2 - Vriendenschaar C3Reyerpark KCR, Ridderkerk
C-10615/06 09:30KCR C3 - Weidevogels C2Reyerpark KCR, Ridderkerk
DHK-GE15/06 10:00Maassluis D1 - KCR D1Wipperspark, Maassluis
D-03415/06 09:00Olympia D2 - KCR D2De Brug, Spijkenisse
D-09815/06 09:30KCR D3 - Vitesse D3Reyerpark KCR, Ridderkerk
D-11515/06 10:30KCR D4 - Olympia D4Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-02015/06 09:00Korbis E1 - KCR E1Sniep, Waddinxveen
E-04615/06 11:00KCR E2 - KOAG E1Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-03515/06 10:00Twist E1 - KCR E3Claudius Civilislaan, Vlaardingen
E-07015/06 09:00KCR E4 - Maassluis E3Reyerpark KCR, Ridderkerk
E-13915/06 09:00Maassluis E5 - KCR E5Wipperspark, Maassluis
E-21215/06 10:00KCR E6 - Olympia E3Reyerpark KCR, Ridderkerk
F-03015/06 09:30Sperwers F1 - KCR F1Carnissedreef, Rotterdam
F-08615/06 10:00Maassluis F4 - KCR F2Wipperspark, Maassluis
F-11015/06 10:05KCR F3 - Twist F1Reyerpark KCR, Ridderkerk