Standen Veldcompetitie 2019/2020

KNKV 1e klasse F

1Albatros 122004423111
2KCR 12200440373
3Merwede / Multiplaat 12110329245
4Fortis 12110327252
5KOAG 12101234322
6Maassluis 1200203336-3
7RWA 1200202938-9
8Kinderdijk 1200203546-11

Reserve Overgangsklasse D

1DeetosSnel 32200440355
2KVS / Maritiem 321103453114
3TOP / SolarCompleet 32110335314
4Nieuwerkerk 32101239390
5KCC / SO natural 3210123233-1
6Blauw-Wit 3210122932-3
7Fortuna / Delta Logistiek 3200202933-4
8KCR 2200202843-15

KNKV Reserve 2e klasse O

1DSO 222004321913
2Oranje Wit 42200437325
3Tjoba 32110327216
4Sporting Delta 32101225250
5KCR 3210122527-2
6ONDO 2201112125-4
7RWA 5200203340-7
8Vriendenschaar 3200201829-11

KNKV Reserve 3e klasse V

1KCR 422004452025
2ADO 222004392316
3OZC 22101221201
4KCC / SO natural 6210122125-4
5Conventus 2210122330-7
6NIO 2210122332-9
7Gemini 2200201621-5
8Ventura Sport 2200201734-17

KNKV Reserve 3e klasse X

1Merwede / Multiplaat 322004301911
2PKC / SWKGroep 522004241311
3Albatros 42200436279
4KCR 5210122526-1
5Rust Roest 4210123237-5
6Vriendenschaar 4200202124-3
7HKC 3200202025-5
8PSV / lifovragen.nl 2200201229-17

KNKV Reserve 4e klasse M

1Seolto 222004361521
2Oranje Wit 521103271710
3Luctor 22110322193
4Keep-Fit '70 22101223149
5Nikantes 2210121827-9
6Nexus 2201112326-3
7KCR 7201111724-7
8Olympia 2200201539-24

KNKV Reserve 4e klasse N

1HKC 522004381523
2Vriendenschaar 522004362511
3KCR 62200428235
4TOGO 3210122426-2
5ONDO 4210122834-6
6KVK 2200202532-7
7Blauw Wit 2200202332-9
8TOP 5200201328-15

Breedtekorfbal Senioren poule 060 (najaar)

1Thor 222004351619
2't Capproen 22101224186
3OZC 410010716-9
4KCR 910010824-16

Breedtekorfbal Senioren poule 078 (najaar)

1Albatros 9110021376
2KCR 82101225205
3WION 72101220200
4NIO 510010718-11

Breedtekorfbal Senioren poule 084 (najaar)

1Eureka 322004392217
2WION 62200417134
3KCC / SO natural 9200201927-8
4KCR 10200201629-13

G-korfbal poule 003 (najaar)

1KOAG G100000000
2KCR G100000000
3Albatros G100000000
4Tempo G200000000
5Vitesse G100000000

A-junioren 1e klasse G

1Maassluis A122004331617
2IJsselvogels A122004352114
3KOAG A122004362313
4Oranje Wit A22101223212
5Vriendenschaar A12101225241
6Avanti / Post Makelaardij A2200201928-9
7RWA A1200201734-17
8KCR A1200202041-21

A-junioren 2e klasse J

1Reeuwijk A122004321517
2Korbis A122004211011
3Kinderdijk A22101223221
4NIO A12101223221
5Twist A1210121516-1
6KCR A2210121527-12
7Maassluis A2200201723-6
8Merwede / Multiplaat A2200201728-11

Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)

1NIO A22200425619
2DVS '69 A222004211110
3KCR A3200201226-14
4Twist A320020520-15

B-aspiranten 1e klasse I (najaar)

1Maassluis B12200436315
2KCR B12101229272
3Sporting Delta B1210122627-1
4OZC B1200202935-6

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (najaar)

1KCR B222004271017
2Valto B32101218162
3Avanti / Post Makelaardij B32101218180
4Nikantes B120020827-19

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 083 (najaar)

1KCR B32200415411
2Ventura Sport B111002514
3Nieuwerkerk B31001037-4
4DeetosSnel B320020213-11

C-aspiranten 1e klasse J (najaar)

1TOP C12200419910
2KCR C12101211101
3Oranje Wit C1210121112-1
4PKC / SWKGroep C220020818-10

C-aspiranten 2e klasse J (najaar)

1DeetosSnel C222004251213
2Nieuwerkerk C221012281414
3Albatros C2210121920-1
4KCR C220020733-26

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (najaar)

1Gemini C12200419217
2KCR C421012314-11
3Thor C12011156-1
4RWA C320111510-5

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 109 (najaar)

1KCR C3220041037
2Conventus C121103761
3ZKV C12011149-5
4Twist C22002058-3

Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)

1RWA D12200418144
2NIO D11100219127
3Korbis D11001079-2
4KCR D1200201928-9

Breedtekorfbal D-pupillen poule 051 (najaar)

1NIO D2211031688
2Maassluis D22110315123
3KCR D220111811-3
4Avanti / Post Makelaardij D4201111220-8

Breedtekorfbal D-pupillen poule 062 (najaar)

1Nikantes D12101217107
2Nieuwerkerk D421012871
3Olympia D22101289-1
4KCR D321012916-7

Breedtekorfbal D-pupillen poule 120 (najaar)

1DVS '69 D32200414212
2KOAG D2220041129
3RWA D32101211110
4Merwede / Multiplaat D421012815-7
5Korbis D31001016-5
6Reeuwijk D11001018-7
7KCR D42002068-2

E-pupillen poule 065 (najaar)

1KCR E122004261412
2Vitesse E1210121697
3Maassluis E2210121116-5
4KCC / SO natural E1200201226-14

E-pupillen poule 129 (najaar)

1Olympia E1220041239
2KCR E221012770
3Maassluis E62101278-1
4IJsselvogels E420020412-8

E-pupillen poule 182 (najaar)

1Gemini E12200417413
2KCR E3210121174
3Korbis E62011139-6
4KOAG E320111213-11

F-pupillen poule 034 (najaar)

1KCR F122004521240
2Nieuwerkerk F32101222211
3Nikantes F1210121740-23
4IJsselvogels F220020927-18

F-pupillen poule 040 (najaar)

1Avanti / Post Makelaardij F22200423617
2Korbis F1210121316-3
3KCR F221012818-10
4Nieuwerkerk F4200201115-4

F-pupillen poule 073 (najaar)

1KVS / Maritiem F32200422517
2Avanti / Post Makelaardij F3220041165
3Die Haghe F2210121257
4Fortuna / Delta Logistiek F42101289-1
5KCR F310010210-8
6Achilles F310010312-9
7VEO F120020314-11