Standen Zaalcompetitie 2019/2020

Overgangsklasse C

1Pernix 16411917314528
2Sporting Delta 16402815213418
3Tweemaal Zes 164028133140-7
4KCR 164028152161-9
5Meervogels / Física 1631271391336
6OVVO 1620441461451
7Oranje Wit 162044135154-19
8SDO / BlijWerkt 160060138156-18

Reserve Overgangsklasse B

1Pernix 265101114511728
2Meervogels / Física 26411914211230
3Sporting Delta 26312713812216
4KCC 3631271201191
5KCR 263036108117-9
6Oranje Wit 2620441241186
7OVVO 26114395134-39
8Tweemaal Zes 26015194127-33

KNKV Reserve 2e klasse P

1TOP 36600121277057
2Swift 26501101228537
3GKV / Enomics 3631271111029
4KCR 36303682113-31
5DSO 26213597105-8
6Oranje Wit 462044103104-1
7Fortis 36105299114-15
8Merwede / Multiplaat 36105276124-48

KNKV Reserve 3e klasse U

1KCR 46600121517774
2Kinderdijk 465011011010010
3Sporting Delta 3640281081053
4Albatros 5631271061015
5Nieuwerkerk 4620448392-9
6Vitesse 46114393109-16
7RWA 56114394118-24
8ADO 36015165108-43

KNKV Reserve 3e klasse V

1WION 46600121138231
2Albatros 46411993867
3RWA 4630361161079
4PKC / SWKGroep 56213591901
5Vitesse 36213593101-8
6HKC 3613257291-19
7Kinderdijk 36204497105-8
8KCR 56105287100-13

KNKV Reserve 4e klasse Q

1IJsselvogels 45410972639
2HKC 4641191007228
3Korbis 3640281097138
4Triade 263036877611
5Nexus 2630368082-2
6KCR 7620447987-8
7Nikantes 26105259116-57
8Good Luck 2510405473-19

KNKV Reserve 4e klasse S

1Seolto 254018896623
2KCR 64301658553
3Olympia 25302676715
4Keep-Fit '70 252125736211
5Oranje Wit 55212578708
6ONDO 4520346775-8
7Blauw Wit 25005064106-42

Breedtekorfbal Senioren poule 039

1Korbatjo 354109734726
2KOAG 554018715417
3KCR 96402887834
4KCC 95203457570
5Triade 4520345962-3
6GKV / Enomics 5510425364-11
7OZC 4501413669-33

Breedtekorfbal Senioren poule 046

1KVS / Maritiem 7650110746014
2ONDO 754109775819
3GKV 3522166971-2
4KCC 75203460573
5Avanti / Post Makelaardij 9520346062-2
6WION 6611436476-12
7KCR 8610525979-20

Breedtekorfbal Senioren poule 049

1Good Luck 354109643232
2KCR 1074129917417
3DES 753026734429
4Olympia 4520344655-9
5Nikantes 5520343857-19
6NIO 4511335761-4
7ZKV 3611435197-46

G-korfbal poule 003

1Korbatjo G143107716
2Tempo G24211516106
3Albatros G14211512102
4KCR G141032815-7
5KOAG G140131714-7

A-junioren 1e klasse H

1Maassluis A16600121379146
2Vriendenschaar A16600121238340
3Fortis A16303612310716
4KOAG A1630361081071
5Merwede / Multiplaat A16303695102-7
6DVS '69 A16105277103-26
7Swift A16105286119-33
8KCR A16105280117-37

A-junioren 2e klasse J

1Movado A16600121057332
2Kinderdijk A26501101126547
3ADO A1641191237845
4ONDO A163127958411
5Luctor A1620448288-6
6TOGO A16204479107-28
7KCR A26105270108-38
8Fortis A26006077140-63

Breedtekorfbal Junioren poule 040

1Nieuwerkerk A3660012893851
2VEO A254109894049
3ONDO A352216634815
4DES A3410323148-17
5Phoenix A3410323870-32
6Twist A3502323564-29
7KCR A3501413269-37

B-aspiranten 1e klasse G

1OZC B1660012916328
2Vitesse B1650110725814
3KCR B164119715219
4Nieuwerkerk B16303673694
5IJsselvogels B1620446571-6
6Kinderdijk B1620446276-14
7Dijkvogels B1611436884-16
8Korbis B1600603564-29

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 027

1Ten Donck B1550010572829
2KCR B25311748435
3HKV / Ons Eibernest B252216473314
4KCC B2520343541-6
5RWA B1520343242-10
6Vitesse B2611434057-17
7Maassluis B2510422944-15

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043

1NIO B1651011352114
2't Capproen B1650110492722
3Vriendenschaar B4630363646-10
4Nieuwerkerk B35212526242
5Ventura Sport B1510422731-4
6Olympia B3510422431-7
7KCR B3510421431-17

C-aspiranten 1e klasse G

1DeetosSnel C15500101003070
2TOP C154109663333
3DSC C15212560555
4KCR C1621355759-2
5GKV / Enomics C1512245164-13
6HKC C1511334560-15
7Tilburg C1500502098-78

C-aspiranten 2e klasse E

1DeetosSnel C264119673829
2Albatros C264119704228
3RWA C164028834241
4ONDO C164028645014
5KCR C2630364460-16
6Swift C16132540382
7ADO C1611434085-45
8TOGO C1600602477-53

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055

1KVS / Maritiem C3550010331221
2Weidevogels C254018362115
3Trekvogels C1521253747-10
4KCR C34202418162
5Twist C25203428262
6RWA C3402222133-12
7ONDO C3601512341-18

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 056

1KCR C4550010321319
2KVS / Maritiem C44400831625
3Olympia C354018291514
4Valto C4611431735-18
5ONDO C4510422032-12
6ZKV C1510421226-14
7Thor C140131822-14

Breedtekorfbal D-pupillen poule 054

1NIO D1650110683038
2RWA D1650110785424
3Valto D154018674225
4KCR D14202439336
5Achilles D1611434163-22
6Olympia D1510422649-23
7Avanti / Post Makelaardij D2601512674-48

Breedtekorfbal D-pupillen poule 059

1Maassluis D2770014842163
2Olympia D265011032239
3ONDO D46312730264
4Nikantes D15302632248
5Avanti / Post Makelaardij D4510421630-14
6Weidevogels D2601512147-26
7KCR D3500501660-44

Breedtekorfbal D-pupillen poule 060

1RWA D2760112682246
2KCR D2650110471730
3Nieuwerkerk D4630363541-6
4Nexus D15203429263
5KCC D2520342126-5
6Gemini D1510422038-18
7Maassluis D340040555-50

Breedtekorfbal D-pupillen poule 062

1KCR D464028512823
2Twist D264028291910
3Albatros D4640283042-12
4ZKV D1530261899
5Olympia D3521252024-4
6RWA D3410321427-13
7't Capproen D260151922-13

E-pupillen poule 086

1KCR E144008672146
2DES E1320141718-1
3Olympia E1420242223-1
4KOAG E231022922-13
5ALO E2410323042-12
6Nieuwerkerk E6410322039-19

E-pupillen poule 089

1Nieuwerkerk E8750210614417
2Fortuna / Delta Logistiek E453117672938
3Sperwers E1530264549-4
4KCR E2521254447-3
5Excelsior E5520343337-4
6Trekvogels E1411233240-8
7OZC E2501411652-36

E-pupillen poule 094

1ONDO E12550010681058
2KCR E364028691950
3Nieuwerkerk E76402844431
4Korbis E7630363367-34
5Olympia E4420241927-8
6RWA E4610522348-25
7ODO E5500501153-42

E-pupillen poule 121

1KCR E455001031823
2Twist E4522161219-7
3Excelsior E7521251174
4ONDO E11420241899
5ZKV E1520341214-2
6ODO E651133612-6
7Oranje Zwart / De Hoekse E251042728-21

F-pupillen poule 039

1HKV / Ons Eibernest F164119934647
2Excelsior F143016532726
3Nieuwerkerk F253026614318
4Avanti / Post Makelaardij F25302654495
5KCR F1530265962-3
6Vriendenschaar F1510424370-27
7Maassluis F1601512591-66

F-pupillen poule 048

1Oranje Wit F144008672245
2KCR F25311736315
3Juliana F15302648399
4Sporting Delta F2521252223-1
5Good Luck F14202425187
6DSO F2520343536-1
7DVS '69 F260060973-64

F-pupillen poule 053

1HKC F3550010861472
2Vriendenschaar F464119523319
3KCR F3531173954-15
4Merwede / Multiplaat F35302631274
5PKC / SWKGroep F3510423236-4
6Kinderdijk F2510422549-24
7RWA F2500501466-52